A fesztivál programja

CSKF22. Csabai Kolbászfesztivál
2018. október 19-22.
www.csabaikolbaszfesztival.hu

Online jegyvásárlás itt

 

Október 19. péntek


Mokry Sámuel sátor

  • 09:00-13:00 Thomassy Party Band
  • 10:00-13:00 Ifjúsági kolbászkészítő verseny - ingyenes részvétel
  • 15:00-16:30 New Level Empire
  • 16:30-17:00 Ifjúsági gyúrás eredményhirdetése
  • 17:30-18:00 Balassi Táncegyüttes bemutatója
  • 18:00-19:00 A Fesztivál ünnepélyes megnyitója, a Nemzetközi Szárazkolbász Verseny eredményhirdetése, Thai kulturális csoport bemutatója
  • 19:00-20:30 Balkan Fanatik
  • 21:00-23:00 Csík Zenekar - Ferenczi György és az 1ső Pesti Rackák Koncert
  • 23:30-02:30 Hevesi Happy Band

Munkácsy sátor

  • 09:00-13:00 Dj. OSZI
  • 10:00-13:00 Ifjúsági kolbászkészítő verseny – ingyenes részvétel
  • 13:00-14:00 MRKK /Vincze Márk/
  • 14:00-14:30 Opitz Barbi
  • 15.00-16:00 Ifjúsági gyúrás eredményhirdetése
  • 18:00-19:00 Dirty Slippers
  • 20:00-21:20 Freddie
  • 21:30-22:30 Dj. Seolo
  • 22:30-00:00 Punnany Massif
  • 00:00-02:00 Dj. Bárány Attila

Csarnok

  • 10:00-18.00 Népi játszótér
  • VR Gamer virtuális világ
  • Tacx Multiplayer virtuális kerékpározás
  • Közlekedési élményprogramok (Tóbiás és Balambér)
  • Zöld Sziget Játszóház

Disznótoros helyszín

  • 14:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató Kolbászklub

Szabadtéri amatőr színpad

  • 15:00-16:00 Chain Bridge Pop
  • 16:00-16:30 Csabai Kolbászklub - tombolasorsolás

Gourmet Bistro VIP Club (VIP belépőjeggyel)

  • 20:00-23:00 Acoustic Planet
  • 23:00-01:00 Parno Graszt
  • 01:00-03:00 Retro Party

Október 20. szombat


Mokry Sámuel Sátor

  • 08:00-18:00 Silver Zenekar
  • 10:00-13:00 Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 18:00-19:00 Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 19:00-21:00 3+2 Zenekar
  • 21:30-23:00 Neoton Família Sztárjai
  • 23:30-03:00 Candyland Show Dj Dandee és Dj Hlásznyik

Munkácsy sátor

  • 08:00-17:00 BIBUCZI Zenekar
  • 10:00-13:00 Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 17:00-18:00 HamKoHam
  • 18:00-19:00 Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 19:00-20:00 Thaiföldi táncművészeti bemutató
  • 20:00-21:30 Magna Cum Laude
  • 22:00-23:00 Varga Viktor
  • 23:30-01:30 Dj. Lotfi Begi
  • 01:30-03:30 Dj. Metzker Viktória

Csarnok

  • 10:00-18:00 Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 08:30-18:00 MEDITERRÁN zenekar
  • 18:00-19:00 Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 19:00-22:00 MEDITERRÁN zenekar

Disznótoros helyszín

  • 10:00 Interaktív Disznóvágás bemutató
  • 13:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”

Szabadtéri amatőr színpad

  • 12:00:13:00 Hódmezővásárhelyi katonazenekar
  • 14:00-15:00 Dolce Dance
  • 16:00-16:30 Csabai Kolbászklub - tombolasorsolás
  • 16:30-17:00 Joseph Bowand

Gourmet Bistro VIP Club (VIP belépőjeggyel)

  • 20:00-01:00 Pesty Party Showband
  • 01:00-03:00 Retro Party - Dj. Dandee

Október 21. vasárnap


Mokry Sámuel Sátor

  • 12:00-20:00 Thomassy Party Band
  • 20:30-22:00 Budapest Bár (Fellépő énekesek Frenk, Ferenczi György, Keleti András, Lovasi András, Mező Misi, Tóth Vera)
  • 22:30-23:30 Korda György és Balázs Klári
  • 00:30-02:00 Bohemian Betyars és Parno Graszt
  • 02:00-03:00 Dj. Dominique

Munkácsy sátor

  • 09:00-18:00 Silver Zenekar
  • 10:00-13:00 Nyugdíjasok, civil szervezetek, nagycsaládosok és hátránnyal élők támogatott gyúróversenye
  • 16:00-17:00 Nyugdíjasok, civil szervezetek, nagycsaládosok és hátránnyal élők támogatott gyúróversenyének eredményhirdetése
  • 19:00-20:30 Kovács Kati nagykoncert
  • 20:30-22:00 Dj. Oszi
  • 22:00-23:30 Kowalsky meg a Vega
  • 24:00-01:30 Dj. Szecsey Attila
  • 01:30-03:00 Hamvai P.G.

Csarnok

  • 10:00-22:00 GYERMEKPROGRAMOK
  • 10:00-18:00 Népi játszótér
  • VR Gamer virtuális világ
  • Virtuális kerékpározás
  • Közlekedési élményprogramok ( Tóbiás és Balambér)
  • Zöld Sziget Játszóház

Disznótoros helyszín

  • 10:00 Interaktív Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”
  • 14:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató

Szabadtéri amatőr színpad

  • 10:00-11:00 Különleges Díszelgő Csoport lendületes bemutatója
  • 11:00-12:00 „Csacsi Fogat” Napsugár Bábszínház előadásában
  • 11:00-16:00 Óriás Walt Disney mesebábok
  • 13:00-14:00 Csimota zenekar gyermekeknek (Vincze Róbert)
  • 15:00-16:00 AtomX
  • 16:00-16:30 Csabai Kolbászklub - tombolasorsolás
  • 16:30-17:00 PoleDream Fitness
  • 17:00-18:00 Mesekaszinó
  • 18:00-19:00 Lackás akusztik

Gourmet Bistro VIP Club (VIP belépőjeggyel)

  • 21:00-22:00 Gajer Bálint
  • 23:00-01:00 Rakonczai Imre
  • 01:00-03:00 Retro Party (Dj. Dandee és Dj. Hlásznyik)

Október 22. hétfő (Családi nap - 50%-os kedvezmény a sült hurka, sült kolbász és sült cigánka árából a melegkonyhás vendéglátó helyeken)


Mokry Sámuel Sátor

  • 12:00-13:00 PA-DÖ-DŐ
  • 13:00-17:00 Mediterrán zenekar
  • 17:30-18:30 OVER 3
  • 19:00-19:30 Horváth Tamás
  • 19:30-21:30 Dj. Dandee & Dj. Hlásznyik
  • 21:30-23:00 MAJKA LIVE

Munkácsy sátor

  • 09:00-15:00 Thomassy Party Band
  • 10.00-13.00 Mangalica gyúróverseny
  • 15:00-16:00 Mangalica gyúróverseny eredményhirdetés
  • 16:00-17:30 Pál István "Szalonna" és Bandája
  • 18:00-19:00 No Sugar
  • 20.00-21.30 RÚZSA MAGDI ÉLŐ NAGYKONCERT

Csarnok

  • 10:00-18:00 Népi játszótér
  • VR Gamer virtuális világ
  • Virtuális kerékpározás
  • Közlekedési élményprogramok ( Tóbiás és Balambér)
  • Zöld Sziget Játszóház
  • 10:00-11:00 „Rongy Elek” a Napsugár Bábszínház előadásában
  • 14:00-15:30 DINÓ SHOW
  • 15:30-16:00 Energy Dance Cool táncszínház

Disznótoros helyszín

  • 11:00-13:00 Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”
  • Mangalica ételkészítési bemutató
  • Konferencia

Szabadtéri amatőr színpad

  • 09:00-13:00 Töltött Káposzta-főzőverseny mangalica húsból
  • 09:00-16:00 Az élőzenét Sztojka Tibi és zenekara biztosítja
  • 16:00 Töltött Káposzta-főző verseny eredményhirdetése

Online jegyvásárlás itt

A Rendezvényszervező a változtatás jogát fenntartja!


Vissza