A fesztivál programja

CSKF21. Csabai Kolbászfesztivál
2017. október 19-22.
www.csabaikolbaszfesztival.hu

Online jegyvásárlás itt

 

Október 19. csütörtök


Mokry Sámuel Sátor

  • 10:00-12:00: Nemzetközi Szárazkolbász verseny - közel 200 szál szárazkolbász
  • 13:00-17:00: Antovszki Band
  • 17:00-17:40: Magyar Örökség és Prima Primissima díjas Csillagszeműek Táncegyüttes
  • 17:40-18:00: ifj. Mahovics Tamás, a békési Belencéres Néptáncegyüttes szólistája
  • 18:00-19:00: A Fesztivál ünnepélyes megnyitója - A Nemzetközi Szárazkolbász Verseny eredményhirdetése
  • 19:00-19:30: Kommuri Performance Troupe (Ausztrália Aboriginal)
  • 19:30-19:50: Fővárosi Nagycirkusz meglepetésműsora
  • 21:30-23:00: TANKCSAPDA élő nagykoncert
  • 23:30-02:30: Metzker Viktória, Jackwell

Csarnok

  • 10:00-18:00: Közlekedési élményprogramok ( Tóbiás és Balambér), Bábika Játszóház - kézműves foglalkozás és népi játszótér

Munkácsy sátor

  • 09:00-17:30: Silver zenekar
  • 10:00-12:00: Ifjúsági Kolbászkészítő Verseny 250 csapat ingyenes részvételével - a színpadon kolbászgyúró-bemutató
  • 15:00-16:00: Ifjúsági gyúrás eredményhirdetése
  • 18:00-19:00: Over3
  • 20:00-21:30: KASZA TIBI
  • 22:00-00:00: PARNO GRASZT ÉS SZIROTA JENNIFER
  • 00:00-02:00: Buli a Parno Graszttal és Szirota Jenniferrel

Disznótoros helyszín

  • 12:00: Disznóvágás-bemutató, Kolbászklub
  • 14:00: Disznóvágás-bemutató, Kolbászklub

Szabadtéri színpad

  • 11:00: Zene CD-ről
  • 15:00: A Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
  • 16:00: „A holnap hőse” – Illúzió Zéró Zenekar - Gyula
  • 17:00: Waste of Skin

Október 20. péntek


Mokry Sámuel Sátor

  • 09:00-16:00: Mediterrán zenekar
  • 11:00-13:00: Nyugdíjasok, civil szervezetek , nagycsaládosok és hátránnyal élők támogatott gyúróversenye
  • 16:00-17:00: Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 17:30-19:00: VARGA VIKTOR
  • 20:30-22:00: MAGNA CUM LAUDE
  • 22:00-23:30: Dandee, Dj. Hlasznyik
  • 23:30-02:30: Szecsei, Andro

Csarnok

  • 10:00-18:00: Bábika Játszóház - kézműves foglalkozás és népi játszótér

Munkácsy sátor

  • 13:00-18:00: Bibuczi Zenekar
  • 19:00-20:30: SOULWAVE
  • 22:00-23:30: HALOTT PÉNZ
  • 00:00-01:30: 3+2 ZENEKAR

Disznótoros helyszín

  • 10:00: Disznóvágás-bemutató, Csabai Kolbászklub
  • 13:00: Disznóvágás-bemutató, „Csabai családi disznóvágás”

Szabadtéri színpad

  • 10:00: Zene CD-ről
  • 15:00: A Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
  • 15:30: Örökség
  • 16:30: Zárás

Gourmet Bistro VIP sátor

  • 18:00-22:00: Acoustic Planet
  • 22:00-23:00: PARNO GRASZT ÉS SZIROTA JENNIFER
  • 23:00-04:00: Dj. Hlasznyik

Október 21. szombat


Mokry Sámuel Sátor

  • 08:00-18:00: Silver zenekar
  • 10:00-12:00: Nemzetközi  Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 17:30-18:00: Koomurri Performance Troupe (Ausztrália Aboriginal)
  • 18:00-19:00: A nemzetközi kolbászkészítő verseny eredményhirdetése
  • 21:00-22:30: QUIMBY
  • 23:00-03:00: PESTY PARTY SHOWBAND

Csarnok

  • 08:00-22:00: Antovszki Band
  • 10:00-12:00: Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 18:00-19:00: A nemzetközi kolbászkészítő verseny eredményhirdetése
  • 19:30-22:00: Antovszki Band

Munkácsy sátor

  • 08:00-17:00: Mediterrán zenekar
  • 10:00-12:00: Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 18:00-19:00: A nemzetközi kolbászkészítő verseny eredményhirdetése
  • 19:00-20:30: MARGARET ISLAND
  • 22:30-00:00: PUNNANY MASSIF
  • 00:00-03:00: Dora, Bricklake

Disznótoros helyszín

  • 10:00: Disznóvágás bemutató, Csabai Kolbászklub
  • 13:00: Disznóvágás bemutató, Érd vendégváros

Szabadtéri színpad

  • 10:30: Garázanka zenekar
  • 11:00: Hódmezővásárhelyi Helyőrségi Katona Zenekar
  • 12:00: MH 1. Honvéd Tűzszerés és Haihajós Ezred – kutyás és robot bemutató
  • 13:00: Waste of Skin
  • 14:00: Didgeridoo
  • 14:30: Dolce Dance
  • 15:00: A Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
  • 16:00: Men@Trend
  • 17:00: Dolce Dance
  • 18:00: Csaba Big Band
  • 18:50: Zárás

Gourmet Bistro VIP sátor

  • 18:00-22:00: Acoustic Planet
  • 22:00-02:00: KORDA GYÖRGY ÉS BALÁZS KLÁRI - élő koncert és póker party
  • 02:00-03:30: Dandee, Dj Hlasznyik

Október 22. vasárnap (családi nap, 50% hurka-kolbász-cigánka kedvezmény)


Mokry Sámuel Sátor

  • 09:00-18:00: Bibuczi zenekar - Krajcsó Pál emlékverseny, nagypapák-unokák versenye
  • 14:00-15:00: JOLLY & SUZY
  • 16:00-16:30: Krajcsó Pál gyúróverseny eredményhirdetése
  • 18:00-19:30: HONEYBEAST
  • 20:00-22:00: BUDAPEST BÁR ÉS VENDÉGEI - Rutkai Bori, Németh Juci, Kiss Tibor, Mező Misi, Szűcs Krisztián

Csarnok

  • 10:00-18:00: Bábika Játszóház - kézműves foglalkozás, népi játszótér és babajátszó, közlekedési élményprogramok (Tóbiás és Balambér)
  • 11:00: Levente Péter - Varázsóra zenés gyermekműsora
  • 14:00: Napsugár Bábszínház
  • 15:00: Tücsök Peti és Hangya Levi

Munkácsy sátor

  • 08:00-16:00: Silver zenekar
  • 16:30-17:30: BISZTRO BALESET BAND
  • 18:00-20:00: WELLHELLO

Disznótoros helyszín

  • 11:00-13:00: Disznóvágás bemutató, „Csabai családi disznóvágás”

Szabadtéri színpad

  • 09:00-13:00: Töltött Káposzta-főzőverseny
  • 09:00-16:00: Parno Graszt
  • 15:00: A Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
  • 16:00: Töltött Káposzta-főző verseny eredményhirdetése
  • 16:30: Zárás

Online jegyvásárlás itt

A Rendezvényszervező a változtatás jogát fenttartja!


Vissza